Temizlik Hizmeti

Temizlik Hizmetleri

NHM YÖNETİM tüm diğer hizmetlerde olduğu gibi, temizlik hizmetinin planlamasında öncelikli olarak müşterilerinin talep ve beklentileri ile kurumun yada tesisin fiziki özellikleri dikkate almaktadır.

Apartman, site, plaza gibi ortak kullanım alanlarında genel yönetim hizmetleri veren yönetimlerin, evrak, kayıt, raporlama, sözleşme yenileme, planlama gibi profesyonellik gerektiren işleri çok iyi bilmeleri gerekmektedir.

Tüm hizmetler için öncelikle fizibilite ve keşif çalışmaları yapılarak alt yapı çalışmaları yapılır ve tamamlanır NHM YÖNETİM tüm diğer hizmetlerde olduğu gibi, temizlik hizmetinin planlamasında öncelikli olarak müşterilerinin talep ve beklentileri ile kurumun yada tesisin fiziki özellikleri dikkate almaktadır.

   

Temizlik hizmetinin yürütüleceği alanların belirlenmesinden sonra ; zemin ve yüzey analiz edilerek en uygun malzeme alternatifleri seçilir. Camdan mermere; tik ağacından parkeye çeşitli zemin ve yüzeylerde farklı kimyasal ve ekipmanlar kullanılarak temizlenen zemin yada yüzeyin ömrünün uzatılması ve hijyen hedeflenmiştir. Periyodik temizlik ve hijyen ihtiyaçlarınızı sürekli eğitime tabi tutulan personelleri ve dünya standartlarına sahip makine & ekipmanları ile karşılamaktadır.

   

GENEL TEMİZLİK HİZMETİ Gün içerisinde periyodik olarak koridorların merdivenlerin ıslak paspas ile paspaslanması ve kurumop ile moplanması, daire bazında çöp ve atıkların toplanması, yangın merdivenlerinin temizlenmesi,asansörlerin ve yangın kapılarının temizlenmesi, asansörlerin ve yangın kapılarının temizlenmesi ile tüm bu alanlarının hijyeninin sağlanması, genel temizlik hizmetlerimiz de yer alır.

   

SERT ZEMİN TEMİZLİĞİ NHM YÖNETİM mermer, granit, taş, çini, seramik, vinil marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere, farklı temizlik ürün ve programlarının uygulamasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli ve doğa dostu sert zemin uygulama ürünleri ile yapmaktadır. Özel cilalama ve cila bakımı programları ile, cilalanabilen tüm yüzeylerinizi tertemiz göz alıcı bir görünüme sahip olacaktır.

   

CAM TEMİZLİĞİ Yüksek katlı binaların, gökdelenlerin ve plazaların camlarını ve profil temizlikleri, teknolojiye uygun dış cephe asansörleri ve liftler yardımıyla profesyonel cam temizleme personeli ile yapılmaktadır. Kirli camlar güneş ışınlarının girmesini önlediği gibi, görüntüyüde çirkinleştirir.

   

- Genel Temizlik Hizmetleri - Bina İçi Temizlik - Bina Dışı Temizlik - Dış Cephe, Cam Temizliği - Sert Zemin Cilalama - Tekstil Zemin Temizlik ve Bakım - Temizlik Proje Danışmanlık Hizmetleri