Hukuk Hizmeti

Hukuk Hizmeti

Yaşam alanınızla ilgili K.M.K veya her türlü hukuki konuda hukuk danışmanlarımız devreye girerek konu ile ilgili tüm işlemleri sizin bilginiz dâhilinde ve firmamız güvencesi ile yürütür.

Yaşam alanlarında herkesin istekleri farklı olabilmekte ama ortak bir alanda yaşıyorsanız o yaşamın gerektirdiği ortak bir kültür var. İnsanları buna uydurmak çok zor. Siz balkonda kahvaltı yaparken, üst kattaki komşunuz halı silkebiliyor veya dairelerin bir kısmı aidat ödüyor, bir kısmı ödemiyor, ödemeyen grup nedeniyle ödeyenler de, diğerleri ödemediği gerekçesi ile para vermek istemiyor. Yaşam alanlarında aidatlar ödenmediği veya güvenlik, teknik, temizlik hizmetlerinde aksaklıklar olduğu ya da bakım-onarımlar iyi yapılmadığı zaman herkes yöneticiyi suçlar, yönetici ise aidatları toplayamadığı için komşuları ile tartışır. Sürekli yüz yüze baktıkları için icra takibi de başlatamaz. Bu problemlerden ötürü yönetici, komşusunu uyardığında ise komşuluk ilişkilerinizde ciddi problemle karşılaşır. Yönetici yaşam alanı sakini olursa, komşusunu aidat ödemediği için icraya vermekte zorlanır. Bunlar çok ciddi problemler. Yaşam alanları profesyonel yönetim eliyle yönetildiğinde bu tür sorunlar zaten kendiliğinden ortadan kalkmış olur.

Dışarıdan yönetici olduğumuz için herkese eşit mesafede giderek ve gerektiğinde hemen hukuki işlemleri başlattığımız için bu tür sorunlar başlamadan çözülüyor ve yaşam alanı kendi sistemini yavaş yavaş oturtmaya başlıyor. Yaşam alanınızla ilgili K.M.K veya her türlü hukuki konuda hukuk danışmanlarımız devreye girerek konu ile ilgili tüm işlemleri sizin bilginiz dâhilinde ve firmamız güvencesi ile yürütür.