Bahçe Bakım Peyzaj

Bahçe Bakım Peyzaj

NHM YÖNETİM, yaşam ve çalışma alanlarımıza ait bahçe ve yeşil alanların yeniden tasarımın dan, periyodik bakımına kadar, tüm süreçleri üstlenir.

Bahçe ve yeşil alanlarınızı, estetik ve fonksiyonel bir şekilde, rengi, kokusu ve dokusu ile çevreye ve bulunduğu ortama uygun şekilde yeniden tasarlayarak; sizlere keyif alabileceğiniz huzurlu bir ortam hazırlamak en temel amacımızdır. NHM YÖNETİM bitkisel peyzaj uygulamaları, sert peyzaj uygulamaları, bitki-toprak-çim temini, ahşap uygulamaları, süs havuzu, şelale, yapay/doğal gölet uygulamaları gibi uygulamaları, deneyimli kadrosuyla gerçekleştiriyor. Uygulama sonrası periyodik bakım programlarımızla da peyzaj alanlarının uzun yıllar bakımlı olarak korunması ve yaşamasını sağlıyoruz.

Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de profesyonel hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti en önemli ilkemiz olmuştur. NHM YÖNETİM kaliteli malzeme ve iyi işçiliği ile başladığı her çalışmayı sorunsuz bir şekilde tamamlamayı hedef edinmiştir. Bu alanda verdiğimiz tüm hizmetlerde güvenlik, kullanışlılık, özgünlük, estetik ve güzellik gibi beklenti ve ihtiyaçlarınıza kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek en temel amacımız olmuştur. Doğa ile bütünleşmiş huzur veren yem yeşil ve tertemiz ortamlar sunmak bizim işimiz bu yaşam alanının keyfini sürmek ise sizin ayrıcalığınızdır.